:: KURIOZITY - VIDEA ONLINE 3/176 ::

Houpačka na jeřábu

Skvělou zábavu si vymysleli odvážlivci z tohoto klipu. Podívejte se na to, jak využili jeřáb nad vodní nádrží k vytvoření parádní houpačky. Jak se vám tento vynález líbí?

 
 

Dřevěná televize

Jak byste zareagovali, kdyby místo vaší nově koupené televize, byla v krabici dřevěná maketa? K tomuto podvodu došla v Rusku, což není zas tolik překvapivé.

 
 

Čtyřhra na kytaru

Skvělé hudební vystoupení vám v následujícím klipu předvedou dva šikovní hudebníci. Jsou natolik sehraní, že se jim daří hrát naráz na jednu kytaru. Jak se vám klip líbí?

 
 

Kuriózní skulptury

Pokud máte smysl pro rovnováhu a rádi zkoušíte nové věci, tak byste se měli pokusit o něco podobného, jako vám v tomto klipu předvede šikovný muž s kšiltovkou.

 
 

Chodící stůl

Zajímavý vynález vám v tomto klipu předvede šikovný kutil, kterému se podařilo vytvořit stůl, jenž přemístíte v místnosti, aniž byste ho museli zvedat nebo složitě sunout. Jak je to možné? Stůl zkrátka sám chodí.

 
 

Zajímavá klávesnice

Klávesnice s tlačítky s LED displejem jistě zaujme všechny milovníky technických vymožeností. Na každou klávesu si tak budete moci zadat jakýkoli znak, symbol či obrázek.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist