:: KURIOZITY - VIDEA ONLINE 2/176 ::

Extrémní podpatky

Některé dívky nemají vysoké podpatky příliš v lásce, jiné by bez tenkých jehel naopak nedaly ani ránu. Boty z tohoto klipu jsou již ale pořádný extrém. Jak se na ně tváří naše návštěvnice?

 
 

Růžový diamant

Zajímavá reportáž o růžovém diamantu, který se bude 16. listopadu 2010 dražit v Ženevě. Jeho cena se odhaduje až na 38 milionů dolarů (665 mil. Kč). Líbí se vám tento drahocenný kámen?

 
 

Obří omeleta

Prohlédněte si největší omeletu na světě, kterou uvařila partička kuchtíků v hlavním městě Turecka Ankaře. Obří vaječná pochoutka měřila v průměru deset metrů.

 
 

Kuriózní mobil

Následující reportáž vám přiblíží novinku firmy Toshiba. Jejich nový mobil se totiž nabíjí speciálním tekutým roztokem. Myslíte si, že je tato technická vymoženost krokem vpřed nebo se jedná o zbytečnost?

 
 

Neviditelná lahvička

Zajímavé kouzlo, při kterém zneviditelníte lahvičku v čiré tekutině, bude skvělým pobavením na každém večírku. Prohlédněte si video-návod k tomuto triku.

 
 

Létací stroj

Zajímavý vynález vám v dalším videoklipu předvede kutil, který si doma sestavil létací stroj. Máte rádi podobné technické legrácky nebo se o takovéto věci nezajímáte?

 
 
<<  1   2   3   4   5  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist