:: KURIOZITY - VIDEA ONLINE ::

Kuriózní vozítko

Patříte mezi motoristické kutily, kteří rádi vymýšlejí nové věci? Pokud ano, tak vás jistě zaujme tento klip. vozítko, které v něm uvidíte totiž není příliš obvyklé.

 
 

Show u tyče

Věřte, že i tancování u tyče má své soutěže a dokonce i mistrovství světa. Prohlédněte si záběry z klání, ve kterém půvabné slečny u tyče předváděly úžasné kreace.

 
 

Superrychlé občerstvení

Snem každého majitele fast foodu je mít mezi svými zaměstnanci podobného pracanta, jako je hlavní protagonista tohoto klipu. Občerstvení se pak totiž může prodávat jako na běžícím pásu.

 
 

Prodavač hrdina

Jako velký hrdina se v tomto klipu zachoval prodavač, který se vrhnul na ozbrojeného zloděje a po chvilce přetahování ho vyhnal z obchodu ven. Byli byste také takto odvážní?

 
 

Mrkající kalhoty

Pokud chcete osvěžit svůj šatník a nevadí vám nosit extravagantní oblečení, tak pro vás možná bude následující videoklip dobrou inspirací.

 
 

Vánoční světýlka

Vánoční svátky se již pomalu ale jistě blíží a s nimi přijde i oblíbené vánoční osvětlení. Necháte se inspirovat tímto megalomanským videoklipem? Jak se vám tato světýlka líbí?

 
 
1   2   3   4  ...  176  >>
 
 
 
 

 
TOPlist