:: AUTO - MOTO - ZàVODY - VIDEA ONLINE ::

Sestřelení diváci u silnice

Troufli byste si stát při závodech rallye u silnice, kde kousek od vás projíždějí závodní auta ve velké rychlosti. Následující klip vás možná od podobného záměru odradí.

 
 

Těsně vedle

Amatérské závody rallye se někdy konají i na snadno dostupných místech a přitom nejsou před nic netušícími pěšími nijak chráněny. To je případ i tohoto klipu.

 
 

Skok u diváků

Při rallye dochází často k vážným zraněním i mezi diváky. Když se podíváte na tento klip, tak se asi těžko budete divit. Spousta z nich stojí přímo ve trati bez pudu sebezáchovy.

 
 

Hrozivá srážka s lidmi

Velmi ošklivou nehodu, která se přihodila při závodech rallye si můžete prohlédnout v tomto klipu. Těžko pochopit, proč matka s dítětem tak riskovala a naprosto nedodržovala bezpečností pokyny.

 
 

Schumacher vs. Barichello

Michael Schumacher nedal svému bývalému parťákovi z Ferrari R. Barichellovi vůbec nic zadarmo. Podívejte se na jeho bezohledný manévr, při kterém vytlačil Brazilcovu formuli takřka do zdi.

 
 

Nehoda v bahně

Nepříjemnou nehodu zažil řidič trucku, který se při exhibici na bahně převrátil. Řidič zůstal zaklíněn pod vozem a nebýt včasného zásahu přihlížejících, tak by se asi utopil.

 
 
1   2   3   4  ...  31  >>
 
 
 
 

 
TOPlist