:: AUTO - MOTO - HAVàRIE - VIDEA ONLINE ::

Výbuch na dálnici

Otřesná havárie se udála na jedné z evropských dálnic. Rychle jedoucí auto nepochopitelně narazilo do bariéry a dalších automobilů, což vedlo k velké explozi.

 
 

Jízda na dunách

Na písečných dunách se dá užít spousta legrace. Jednou z možností je například motoristické exhibování s nejrůznějšími vozidly. Všeho je ale třeba s mírou. Můžete totiž také dopadnout jako muž na této čtyřkolce.

 
 

Nehody trucků

Sestřih, vytvořený z videozáběrů nehod kamionů, náklaďáků a trucků, nahání trochu husí kůži. Některé havárie totiž byly skutečně hrůzostrašné.

 
 

Špatné parkování

V dalším klipu si budete moci prohlédnout, jak se dá během parkování nabourat takřka vše, co vám stojí v cestě. Opravdu těžko pochopitelné, nemyslíte?

 
 

Ošemetné situace

První část klipu převážně zachycuje neuvěřitelné štěstí, které mají někteří jedinci na kolejích. Ve druhé polovině videa budou zase k vidění ošklivé havárie na silnici.

 
 

Štěstí na křižovatce

Muž na kole z tohoto klipu měl neuvěřitelné štěstí. O vlásek unikl téměř jisté smrti. Prohlédněte si hrůznou nehodu na křižovatce. Proč myslíte, že viník havárie vůbec nebrzdil?

 
 
1   2   3   4  ...  34  >>
 
 
 
 

 
TOPlist