:: AUTO MOTO - VIDEA ONLINE 4/154 ::

Smyky na parkovišti (Triky)

Pokud máte rádi zvuk pískajících pneumatik, které jsou drásány při smycích o vozovku, tak si jistě užijete také tento klip. Napište nám k němu svůj komentář.

 
 

Ošemetné situace (Havárie)

První část klipu převážně zachycuje neuvěřitelné štěstí, které mají někteří jedinci na kolejích. Ve druhé polovině videa budou zase k vidění ošklivé havárie na silnici.

 
 

Motorkářovy kotrmelce (Motorky)

Další z klipů, které nejsou dobrou reklamou pro jízdu na motorce. Jezdec z tohoto videa se totiž pořádně sroloval. Alespoň, že měl helmu, která zabránila ještě horším zraněním.

 
 

Ďábel Ken Block (Triky)

Majitel firmy DC Ken Block to umí se svým Fordem Fiesta pořádně rozjet. Mrkněte se na jeho skvělou show, při které rozhodně nešetří divokými smyky.

 
 

Štěstí na křižovatce (Havárie)

Muž na kole z tohoto klipu měl neuvěřitelné štěstí. O vlásek unikl téměř jisté smrti. Prohlédněte si hrůznou nehodu na křižovatce. Proč myslíte, že viník havárie vůbec nebrzdil?

 
 

Osvětlený kamión (Ostatní)

Míchačka z tohoto klipu vypadá jako vánoční stromeček. Pokud někdo potkal takto ozdobený kamión na dálnici, přišel asi o zrak. Na druhou stranu je pravda, že takovéto vozidlo jen tak nepřehlédnete.

 
 
<<  1   2   3   4   5   6   7  ...  154  >>
 
 
 
 

 
TOPlist