:: AUTO MOTO - VIDEA ONLINE ::

Nehoda se skútrem (Motorky)

Hlavní hrdina tohoto klipu nepředvedl příliš dobrý prostorový odhad. Při jízdě na skútru to totiž napálil přímo do zábradlí, které ho smetlo z jeho stroje.

 
 

Výbuch na dálnici (Havárie)

Otřesná havárie se udála na jedné z evropských dálnic. Rychle jedoucí auto nepochopitelně narazilo do bariéry a dalších automobilů, což vedlo k velké explozi.

 
 

Sestřelení diváci u silnice (Závody)

Troufli byste si stát při závodech rallye u silnice, kde kousek od vás projíždějí závodní auta ve velké rychlosti. Následující klip vás možná od podobného záměru odradí.

 
 

Jízda na dunách (Havárie)

Na písečných dunách se dá užít spousta legrace. Jednou z možností je například motoristické exhibování s nejrůznějšími vozidly. Všeho je ale třeba s mírou. Můžete totiž také dopadnout jako muž na této čtyřkolce.

 
 

Nehody trucků (Havárie)

Sestřih, vytvořený z videozáběrů nehod kamionů, náklaďáků a trucků, nahání trochu husí kůži. Některé havárie totiž byly skutečně hrůzostrašné.

 
 

Bláznivý muž na motorce (Motorky)

Bláznivý muž na motorce vám v tomto klipu předvede krajně nebezpečné kousky. Troufli byste si na jízdu v podobných polohách jako tento motorkář? Jednoznačně vám to nedoporučujeme.

 
 
1   2   3   4  ...  154  >>
 
 
 
 

 
TOPlist