:: Superhry.cz Videa Online, strana 3::

Držkopád do vody (Nehody)

Velmi nebezpečně vyhlížející karambol zažila dívka, která se na lanové houpačce u vody snažila o skok do jezera. Její pokus se jí však vůbec nezdařil a pořádně si ublížila.

 
 

Wings of Luftwaffe (Hry)

Fanoušci válečných her, jejichž hlavní tématiku představují letecké bitvy, budou ze hry Wings of Luftwaffe nadšeni. Budete si moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to bylo za 2. světové války bojovat ve slavných leteckých jednotkách Luftwaffe.

 
 

Rozplácnutý chlapec (Nehody)

Chlapec z tohoto klipu si teprve musí zvyknout na to, že jeho oblíbený koníček někdy také pořádně bolí. Pak se s nepříjemnými nezdary snad vypořádá lépe než v tomto případě.

 
 

Blood Into Wine (Filmy)

Zajímavý dokumentární snímek Blood Into Wine vás zasvětí do způsobu výroby vína v Arizoně. Pokud máte rádi vtipné dokumenty, tak se určitě budete dobře bavit.

 
 

Nepozorný chodec (Nehody)

Koukej, kam jdeš! Tuto upomínku slyšel od svých rodičů snad každý z nás. Někdo se však tímto heslem přesto neřídí. Prohlédněte si jednoho takového nešťastníka.

 
 

Království zvěrstev (Filmy)

Drsný australský film Království zvěrstev vypráví zamotaný příběh členů jedné kriminální rodiny. Toto drama se zakládá na pravdivých událostech. V hlavní roli se objeví Guy Pearce.

 
 
 
 
 
 

 
TOPlist